Telespärr Kundservice
Telespärr Kundservice ringer oftast från:
Vill du lägga till något?
Andra kan behöva information från dig. Vi rekommenderar att du
skriver en kommentar om "Telespärr Kundservice"
Namnet
Telespärr Kundservice är inlagt av våra besökare och genom iPhone-appen.
Telespärr Kundservice kan använda sig av andra nummer. Om du vill lägga till ett nummer kan du skriva in det i rutan som
finns här.
Är "Telespärr Kundservice" felaktigt?
Meddela oss omedelbart på info@vemringde.se med vilka ändringar som behövs göras, till exempel om du vill att den här sidan skall tas bort. Du kan också maila och be om att lägga till fler telefonnummer om något saknas.
Undvik oseriösa telefonförsäljare!
Ladda ner appen
Kommentarer
Skriv en kommentar om Telespärr Kundservice
Kommentera Telespärr Kundservice
När detta nummer ringde stod det "Telespärr Kundservice" i displayen och att ca 274 användare angett detta nummer som oönskat (spam). Jag blockerade då direkt, utan att svara. De kommer nu fortsättningsvis att blockeras automatiskt varje gång de försöker ringa mig.
När detta nummer ringde stod det "Telespärr Kundservice" i displayen och att ca 274 användare angett detta nummer som oönskat (spam). Jag blockerade då direkt, utan att svara. De kommer nu fortsättningsvis att blockeras automatiskt varje gång de försöker ringa mig.